Pokazy iluzji

Iluzjoniści

Pokazy iluzji

Pokaz iluzji stanowi eleganckie i wyjątkowe dopełnienie dla każdego wydarzenia! Pokaz opiera się na interakcji z publicznością, dużej dawce elokwentnego humoru oraz całej plejadzie magicznych numerów, które sprawią, że Wasze wydarzenie zostanie w pamięci gości na długie lata. Nasz iluzjonista prowadzi występ w sposób lekki angażując całą publiczność do swojego show. W wielkim finale iluzjonista wykona numer, który może wzruszyć nawet najbardziej wymagającego widza. Propozycja specjalnie dla tych, którzy lubią kompleksową rozrywkę! Pokazy iluzji kontaktowej to mniejsze pokazy odbywające się tuż przy stolikach gości. Magia z bliska jest nienachalna i nie koliduje z innymi atrakcjami wieczoru. Pokaz iluzji sprawi, że nawet najbardziej poważny event firmowy będzie pełen magii i komedii. Elegancki iluzjonista bawi i szokuje publiczność uwalniając gości od nudy. Show jest bardzo elastyczne, istnieje możliwość pojawienia logo firmy lub „wyczarowania” dowolnego przedmiotu, którym zostaną obdarowani goście. Pokaz może przybrać charakter dodatkowej atrakcji, mającej na celu angażowanie publiczności oraz integrację, sprawdzi się również jako atrakcja wieczoru, która w spektakularny sposób podsumuje całe wydarzenie.

Iluzja sceniczna

Iluzja z bliska

Magia ucieczek

Polski Harry Houdini

Zapewni najlepsze wspomnienia z Twojego eventu!

Istnieje możliwość rozbudowania pokazu iluzji o widowiskowy i emocjonujący finał, którym jest ucieczka z kaftana bezpieczeństwa! Jest to jedyna w swoim rodzaju oferta, która sprawia że świat wokół zwalnia, aby ostatecznie zaowocować eksplozją emocji i braw!

Pokazy iluzji kontaktowej to mniejsze pokazy odbywające się tuż przy stolikach gości. Magia z bliska jest nienachalna i nie koliduje z innymi atrakcjami wieczoru. Pokaz iluzji sprawi, że nawet najbardziej poważny event firmowy będzie pełen magii i komedii. Elegancki iluzjonista bawi i szokuje publiczność uwalniając gości od nudy.