Pokazy Ognia

Pokazy Światła

Sesja pirotechniczna

Pokazy iluzji

Animacje i Maskoty

Anioły

DJ / Wodzirej

Fotobudka

Zorganizuj z nami

Swoje wymarzone wesele

Opinie

Co mówią o nas pary młode

Więcej opini dostępnych na portalu Wesele z klasą

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z usług Pani Joanny . Przesympatyczna osoba , nie było żadnych problemów ,wszystko zrobione na czas , bardzo profesjonalnie . A samo show zrobiło na nas i na gościach ogromne WOW . Polecamy z całego serca !

Ola i Damian

Data ślubu: 03-07-2021

Wspaniali artyści z którymi miałam możliwość współpracować. Przepiękny spektakl, który poruszył i zarazem rozgrzał nasze serca. Pani Joanna bardzo miła i uprzejma, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Bardzo polecam, niesamowite przeżycia a i zarazem dobra zabawa dla każdego!

Klaudia

Data ślubu: 04-09-2021

Polecam współpracę z Jo Art Show. Skorzystaliśmy kompleksowo z usług: oświetlenie, nagłośnienie, super dj i konferansjer, animacje dla dzieci, fotobudka i na finał mega pokaż iluzji i światła Led show. To była wisienka na torcie. Znakomita firma, profesjonalizm, klasa. Będziemy korzystać i polecać innym. Dziękujemy Pani Joanno za pomoc!

Tomasz

Data ślubu: 14-02-2021

Wszystko super. Wszystko tak jak ustaliliśmy a ustalenia były w 100% w stronę zadowolenia klienta. Jestem naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczony profesjonalizmem i widowiskowością. BOMBA!!!

Piotr

Data ślubu: 11-09-2020

Pokaz był rewelacyjny, nie było nawet jednej osoby która by była niezadowolona, kontakt jak i zaangażowanie Joanny na najwyższym poziomie, z czystym sercem polecamy i mamy nadzieję że trafimy jeszcze kiedyś na ich pokaz 🙂

Karolina i Grzegorz

Data ślubu: 03-10-2020

Znakomity występ!!! Oferta którą otrzymaliśmy przed weselem była bardzo interesująca, dlatego też zdecydowaliśmy się na pokaz ogniowo – ledowy… ALE to co zobaczyliśmy na żywo przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Wszyscy byli naprawdę zachwyceni. Jeszcze nigdy czegoś tak pięknego nie widzieliśmy. Polecamy z czystym sumieniem jako atrakcję na każdą okazję! Warto zobaczyć artystów JO ART SHOW.

Krzysztof i Milena

Data imprezy: 02-08-2020

Nie da się opisać tego co przeżyliśmy , to po prostu trzeba zobaczyć na żywo!!! Nasza niespodzianka dla dzieci i gości była zachwycająca. Pełen profesjonalizm ,wspaniali ludzie ,dający z siebie wszystko . Pani Joanno bardzo dziękujemy . Rodzice pary młodej Renata i Tomasz

Patrycja i Patryk

Data imprezy: 15-02-2020

Polecam z całego serca! Pokaz był organizowany w ścisłej tajemnicy, goście ani Pan Młody niczego się nie spodziewali. Pani Joanna kontaktowała się ze mną tylko w wyznaczonych godzinach (za co bardzo dziękuję) i dodatkowo doradzała w kwestii harmonogramu wesela, a nawet zaproponowała zmianę wybranej usługi – przez cały czas miałam z Panią świetny kontakt. Niespodzianka udana, goście (i mój mąż) zachwyceni, bardzo cieszę się że dałam się namówić na zmianę usługi – chyba wszyscy widzieliśmy taki pokaz pierwszy raz w życiu. W zasadzie to nie był zwykły pokaz. To było emocjonujące widowisko, które wywołało uśmiech na wielu twarzach 🙂 Bardzo, bardzo dziękujemy!

Katarzyna

Data imprezy: 09-08-2019